Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup
- yogurt (polos)
- 1 séndok bawang bodas (minced)
- 1 ciwit uyah
- 1 ciwit tina cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok campur kode leutik, ngagabung kabéh bahan. Aduk dugi ogé dikombinasikeun.
- Refrigerate dugi siap pake.
saos ieu gede pikeun kebabs, veggies - seger jeung asak, sarta ogé mibanda chip pita.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 10 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 26 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |