Pinto kacang jeung béas sangkan tepung sapopoé nikmat na hearty kalawan cornbread atanapi biskuit. Kacang Pinto jeung béas nu asak lajeng dicampur daging sapi, saos tomat, jeung seasonings. Ieu hiji casserole gampang, sarta éta gampang dina anggaran.
Resep patali: Nagara dipanggang Pinto Kacang
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound garing kacang Pinto
- 1 1/2 cangkir béas lila-sisikian
- 2 sendok minyak nabati
- 1 pound sapi taneuh lean
- 2 1/2 teaspoons uyah (kirang lamun ditambahkeun uyah kana kacang atawa béas)
- 1/2 cangkir dicincang bawang
- 1/4 séndok cabe hideung
- 1 (8 ons) tiasa saos tomat
- 1 séndok cabe bubuk
- 4 nepi ka 6 strips of Bacon
Kumaha Jieun Éta
- Soak kacang sapeuting atawa turutan pakét arah pikeun gancang soak.
- Tempat anu kacang dina 4-quart, katutupan oven Walanda. Nutupan kalayan cai sarta masak, di handap pakét arah, dugi lembut, nambahan deui cai panas sakumaha diperlukeun. Solokan jeung sisihkan.
- Masak di béas handap parentah pakét; nambahkeun kana kacang na sisihkan.
- Panas oven ka 350 F.
- Dina minyak skillet panas, tambahkeun sapi taneuh, uyah, bawang daun, jeung cabé. Cook sapi dugi taneuh geus euweuh pink.
- Tambahkeun campuran daging sapi jeung béas jeung kacang sapanjang jeung saos tomat jeung bubuk cabe. Campur ogé sarta mindahkeun campuran ka casserole 2-quart atanapi baking piring.
- Tempat strips of Bacon leuwih luhur tur Panggang dina 350 F keur 30 nepi ka 45 menit, atawa dugi Bacon ieu browned.
Resep patali
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 610 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 70 mg |
| natrium | 1.105 mg |
| karbohidrat | 74 g |
| Serat dietary | 17 g |
| protéin | 42 g |