Mixologist Allen Katz dijieun cocktail-demi dumasar spektakuler ieu nu pisan sarupa jeung Cosmpolitan sarta mangrupa idéal pikeun cinyusu jeung usum panas pihak . Abdi bogoh eta sabab mangrupakeun campuran basajan tina rasa na lampu dina alkohol (Gekkeikan demi téh ngan 31,6 buktina), sahingga sampurna pikeun brunch, pancuran, sarta sagala kasual, acan elegan, kasempetan.
Aspék séjén mah, anu mikaresep ngeunaan Cherry mekar Tini téh nya éta marengan Kyoto haseum sarta séjén demi cocktails, némbongkeun kahayang kumaha demi serbaguna tiasa di cocktails. Pikeun maranéhanana nyangkut dina modeu demi haneut, anjeun bakal manggihan inuman ieu refreshing jeung mudahan éta bakal ngawangun hiji pangajén anyar pikeun sumanget.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons Gekkeikan
- demi
- 1/2 ounce
- Cointreau Oranyeu liqueur
- 1/2 ounce
- jus cranberry
- cereceskeun
- jus jeruk (tawar)
- 2 dashes
- bitters jeruk
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail .
Resep kahadean: Allen Katz pikeun Gekkeikan demi
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 133 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |