Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 ka 8 lean babi chops, ngeunaan 1 inci kandel
- 1/2 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- 2 teaspoons uyah
- 1 (10 oz.) Tiasa sup hayam jeung sup béas atawa hayam jeung béas liar
- 1 1/2 teaspoons mustard garing
- bawang bodas bubuk 1/2 séndok
- 2 sendok minyak nabati
Kumaha Jieun Éta
- Lambang babi chops dina campuran éta tipung, uyah, mustard garing sarta bawang bodas bubuk.
- Brown dina minyak panas dina skillet, péngkolan ka sisi coklat duanana.
- Teundeun browned babi chops di crockpot. Tambahkeun hayam jeung sup béas .
- Panutup jeung masak di low pikeun 6 ka 8 jam atanapi dina luhur pikeun 3 nepi ka 4 jam.
Fungsi 6 ka 8.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 413 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 100 mg |
| natrium | 855 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 35 g |