gampang resep babi rendang Sarah urang dijieun kalawan ngan sababaraha bahan, sarta Anjeun meureun boga aranjeunna dina leungeun. Ngarasakeun ieu chops babi basajan kalawan kentang mashed sarta kacang héjo atawa sisi sayuran favorit Anjeun.
Paké krim condensed tina seledri, krim tina supa, atawa krim of sup hayam.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- tipung 1/3 cangkir
- 1 séndok uyah
- 1/2 séndok téh uyah bawang bodas
- 1 séndok mustard garing
- 4-6 babi chops lean
- 2 sendok
- minyak
- 1 tiasa condensed krim of sup hayam atawa sarupa
- condensed sup (krim of seledri, krim tina supa, jsb)
Kumaha Jieun Éta
- Campur tipung, uyah, mustard, sarta uyah bawang bodas jeung dredge nu chops kalawan campuran. Panas minyak dina hiji skillet jeung coklat nu chops dina dua sisi.
- Tempat anu chops browned dina cooker slow sarta nambahan sop. Cook dina low keur 6-8 jam atanapi dina luhur keur 3-4 jam. Anjeun tiasa nambahkeun leuwih sup upami anjeun hoyong langkung kuah. Alus leuwih béas atawa mie.
Anjeun bisa ogé kawas
Gampang Chops slow cooker Babi Jeung Bawang bodas jeung kecap
Super Mudah slow cooker Chops Babi
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 599 |
| total Fat | 39 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 173 mg |
| natrium | 480 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 47 g |