Skillet babi chops ieu seasoned, browned, teras simmered dina kuah susu . Ngawula ka lembut ieu, chops flavorful kalawan kentang mashed sarta kacang atawa greens.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir
- sagala-Tujuan tipung
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/2 séndok téh uyah seasoned
- 4
- babi chops
- 2 sendok
- minyak sayur
- 1 1/4 gelas cai, dibagi
- 3/4 cangkir ngejat susu
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun tipung, uyah, sarta uyah seasoned dina mangkok atanapi pai lega lempeng. Dredge babi chops di tipung seasoned, reserving sésana tipung seasoned pikeun kuah di.
- Dina skillet badag dina minyak panas leuwih panas sedeng, coklat nu chops, péngkolan ka sisi coklat duanana. Ieu bakal butuh ngeunaan 6 menit. Tambahkeun 1/2 cangkir cai. Ngurangan panas ka low, panutup, sarta simmer pikeun 20 menit, atawa dugi lembut.
- Dipiceun babi chops ka platter porsi; tetep haneut.
- Solokan kaluar kabeh tapi 2 sendok drippings. Tambahkeun 2 sendok tepung seasoned ditangtayungan kana drippings; nyampur nepi ka rata.
- Ngagabungkeun susu na sésana 1/4 cangkir cai; nambahkeun kana campuran tipung, aduk nepi ka rata.
- Neruskeun masak leuwih panas low dugi susu kuah téh lancar tur thickened.
- Ngawula ka kuah jeung chops babi.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 621 |
| total Fat | 37 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| kolesterol | 147 mg |
| natrium | 809 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 49 g |