Ieu euyeub jeung nikmat resep sisi piring fabulous pikeun creamy Hash Brown Kentang sampurna nyieun keur libur atawa keur naon baé kasempetan entertaining. Ieu pisan basajan sangkan, sakali anjeun meunang sadaya grated kéju. Ieu pasangan ogé kalawan sagalana ti ham liburan ka hayam manggang mun meatloaf atanapi broiled salmon .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 11 porsi kantong beku Hash coklat kentang, thawed tur lemes
- 1 bawang daun, diced
- 2 cengkéh bawang bodas, minced
- 1/2 TSP. lada
- 1/2 lb. Gruyere kéju, grated
- 1/2 lb. Havarti kéju, grated
- 5 oz. wadahna boursin kéju jeung bumbu, crumbled
- 2/3 cangkir satengah satengah krim
Kumaha Jieun Éta
1. Preheat oven ka 400 derajat F.
2. Dina mangkok badag, ngagabungkeun kentang, bawang, bawang bodas sarta cabé, tossing dugi digabungkeun. Ayeuna gaul di sakabeh cheeses.
3. Tempat kentang kana piring gelas baking, tuluy tuang ka satengah na satengah leuwih sakabéh éta.
4. Panggang kentang, katutupan, salila 40 menit. Lajeng uncover, aduk kentang, sarta Panggang pikeun 15-20 menit deui, dugi tuntas dipanaskeun, bubbly, sarta coklat sarta Crispy di luhur.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 354 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 80 mg |
| natrium | 370 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 23 g |