thighs hayam henteu ukur pinuh ku rasa, aranjeunna geus gampang dina anggaran, utamana lamun anjeun milih thighs tulang-di.
A kombinasi basajan bawang bodas, minyak zaitun, seasonings, sarta Rosemary mawa kaluar rasa dina ieu gampang piring hayam Anggang kulawarga anjeun baris cinta.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 ka 8 hayam thighs on balung, jeung kulit
- 3 cengkéh bawang bodas, dipencet
- 1/4 séndok téh uyah halal
- 1 séndok dicincang Rosemary seger atawa thyme
- 1/2 séndok cabe hideung taneuh
- 3 séndok minyak zaitun
- sprigs atanapi sprigs thyme Rosemary
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 450 derajat F. Mun maké hiji skillet beusi, nunda dina oven mun preheat. Mun maké pan baking, garis kalawan foil, enteng gajih foil jeung sisihkan.
- Ngagabungkeun papak dipencet ku uyah, Rosemary dicincang atanapi thyme, lada, tur minyak zaitun.
- Tos di thighs hayam sakuliah jeung campuran minyak seasoned.
- Taliti nyabut skillet panas tina oven ka rak jeung ngatur thighs hayam coated di skillet sareng Rosemary atanapi thyme sababaraha sprigs.
- Balik kana skillet kana oven na manggang salila kira 35 nepi ka 40 menit, atawa dugi coklat emas tur asak liwat. *
* Numutkeun USDA, hayam kudu asak mun sahanteuna 165 derajat F. Mariksa hayam ku thermometer dahareun dina bagian meatiest tina pingping a.
Tempo ogé
50 Mudah Hayam Resep
Anjeun bisa ogé kawas
Oven Goreng Hayam Thighs Jeung Panko na Parmesan
Ngalambatkeun cooker Creole Hayam Jeung Sosis
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 965 |
| total Fat | 58 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 25 g |
| kolesterol | 314 mg |
| natrium | 373 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 99 g |