casserole hominy Ieu sarupa ka jagung au gratin casserole Panggang. Téh mangrupa hébat hiji-piring casserole vegetarian hidangan sampurna pikeun nyoco kulawarga anjeun dina weeknight sibuk. Tambahkeun saeutik tahu diced kana racikanana pikeun saeutik protéin atawa, upami nu nuju masak kanggo dahar picky, Sprinkle luhureun kalawan chip kentang tinimbang crumbs roti keur saeutik saréat. Resep kahadean tina Bush's® Kacang.
Tempo ogé: Dupi éta hiji piring utama atawa piring samping?
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 30 ounce tiasa hominy emas (lemes)
- 1 séndok mentega atawa minyak
- 1/2 cangkir grated kéju
- 1/4 cangkir dicincang bawang
- 1/8 séndok rawit
- 1/4 cangkir dicincang cabé héjo
- 1 séndok saos Worcestershire vegetarian
- 1/2 cangkir dicincang seledri kalawan sababaraha daun
- 1 can krim tina supa sup
- susu 1/4 cangkir
- 1/2 cangkir lemes crumbs roti
- 1/4 cangkir kéju Parmesan
- dash paprika
Kumaha Jieun Éta
Cook bawang, cabe héjo, sarta seledri di mentega atawa minyak keur 3-5 menit.Tambahkeun sup sarta susu. Aduk nepi ka rata. Tambahkeun kéju sarta seasonings.
Melu di hominy.
Tuang kana 1 1/2 quart casserole piring nu geus well-greased. Luh hiji atawa dua keureut roti kana buah leutik sangkan crumbs lemes. Top casserole kalawan crumbs. Sprinkle kalayan kéju Parmesan na paprika.
Panggang jagong casserole hominy anjeun dina 375 derajat pikeun 30 menit.
casserole hominy Ieu kawas resep gratin jagong au.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 367 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 66 mg |
| natrium | 721 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 9 g |