Ieu mangrupa salmon gampang resep casserole kalawan kacang, endog, sarta kéju cheddar. crumbs roti na kéju ngadamel topping nikmat keur casserole nu. The salmon sarta sayuran anu seasoned kalawan Dill jeung bel cabé beureum.
Ngawula ka casserole salmon ieu kalawan mie atanapi kentang mashed na coleslaw .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 endog badag
- 1 tiasa (10 3/4 ons)
- krim condensed tina supa sup
- 1 séndok Dill garing nalungtik
- 1/4 séndok cabé
- 1 bisa (kira 15 ons) salmon, lemes, ngangkat leuwih, flaked
- 1 1/2 cangkir beku kacang héjo, thawed
- 8 ons abon Cheddar kéju,
- dibagi
- 1 bel cabe beureum, dicincang
- 1 bawang sedeng, dicincang
- 1/4 cangkir rupa crumbs roti garing
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 350 F (180 C / Gas 4). Mentega hiji baking pan 11-demi-7-demi-2 inci.
- Whisk endog dina mangkok campur kode; aduk di sop, Dill, sarta taneuh cabé dugi dicampurkeun.
- Nambah salmon flaked, kacang thawed, satengah tina keju nu, bel cabe, bawang, sarta crumbs roti . Aduk nepi ka nyampur bahan.
- Mindahkeun Campuran jeung baking pan disusun.
- Panggang dina oven preheated salila 45 menit.
- Sprinkle jeung kéju sésana tur nuluykeun baking pikeun 5 menit, atawa dugi kéju geus dilebur.
- Hayu casserole nu nangtung pikeun 10 menit saméméh motong sarta porsi.
Ngagaduhan 8.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 426 |
| total Fat | 32 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 220 mg |
| natrium | 273 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 26 g |