kacang jeung sosis casserole Ieu piring layered basajan dijieun kalayan kielbasa atanapi panas anjing, kacang dipanggang canned, bawang, sarta jus apal. Ngarasa Luncat pikeun nambahkeun sababaraha dicincang bel cabé kana piring anu.
Ieu piring alus pikeun barbecue atawa dahar peuting potluck. Eta bakal jadi resep kémping unggulan ogé. Simmer kacang jeung sosis dina oven Walanda katutupan leuwih campfire nu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ka 2 pon sosis Polandia, kielbasa (atawa kira-kira 1 pound panas anjing)
- 2 pikeun 3 séndok coklat lada atanapi Dijon mustard
- 2 kaléng (16 ons tiap) kacang dipanggang
- 1 bawang sedeng (thinly sliced
- taneuh cabe hideung, secukupnya
- 1/4 cangkir jus apal (atawa jus nanas, atanapi cider)
- Pilihan: 1/2 cangkir roti crumbs rupa garing (dicampur 2 sendok dilebur mantega)
Kumaha Jieun Éta
Motong kielbasa nu jadi buah 3 inci lajeng ngabagi dua lembar lengthwise. Nyebarkeun hiji mustard saeutik leuwih unggal sisi cut ti kielbasa.
Dina greased 2-quart casserole lapisan 1/3 tina kacang, sliced bawang, sarta kielbasa. Ulang lapisan dua kali leuwih. Usum jeung cabé lajeng tuang jus apal atawa cider leuwih casserole nu. Luhur jeung crumbs roti buttered. Panutup jeung Panggang dina 375 F keur 35 menit. Uncover na Panggang pikeun 10 menit deui, dugi casserole téh panas tur bubbly.
Fungsi 6.
Anjeun bisa ogé kawas
Kentang Anggang jeung Sosis Buka puasa
Autumn Sosis Stew Jeung Butternut squash
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1012 |
| total Fat | 42 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| kolesterol | 97 mg |
| natrium | 1.553 mg |
| karbohidrat | 111 g |
| Serat dietary | 30 g |
| protéin | 51 g |