Brendi mentega teh iringan sampurna Mince Pie s sarta Natal pudding. Brendi mentega resep téh jadi gampang sarta gancang maneh pernah gé dibeuli ti warung hiji deui.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 oz / 100g lemes, unsalted mantega
- 8 oz gula icing / 225g
- 3 - 5 sdm brendi atanapi Cognac
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu mentega lemes kana baking mangkok badag. Teuing ku hiji whisk leungeun listrik dugi lampu na creamy.
- Tambahkeun gula icing jeung ngéléhkeun deui dugi sadayana gula nyantél.
- Nambah brendi atanapi Cognac secukupnya sarta aduk ogé. Lamun ditambahkeun teuing brendi campuran bisa curdle. Lamun henteu, ulah salempang, ngan nambahan leuwih gula icing dugi campuran ngiket deui babarengan.
- Sendok mentega kana piring porsi, panutup sarta nyimpen di fridge dugi diperlukeun.
mentega bisa dijieun nepi ka 5 poé sateuacanna sarta diteundeun di fridge.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 314 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 41 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 38 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |