Hiji gampang Italia resep salad ganti baju dijieun tina bawang bodas, mustard na kavling bumbu Italia kaasup tarragon na marjoram - make bumbu seger, lamun boga aranjeunna dina leungeun. gampang vegan resep ganti baju Italia Ieu bakal sampurna liwat hiji pasta Salad vegetarian.
Tempo ogé: Leuwih Salad homemade ganti baju resep
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 cengkéh
- bawang bodas , minced
- 1 TSP. tarragon garing
- 1 TSP. marjoram garing
- 1 TSP. mustard garing
- 1/2 TSP. uyah
- 1/4 TSP. lada
- 1/2 c. minyak zaitun
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun sakabeh bahan dina jar kalayan tutup ketang. Ngocok sumur jar na hayu nangtung pikeun hiji jam dina suhu kamar, teras chill. Ngocok ogé saméméh porsi.
Reprinted kalayan idin ti The ruku 'Cook Citakan: Reflist
Langkung vegan Resep Salad ganti baju:
wijen Vinaigrette
Vegan Kepulauan Island ganti baju
Jeruk Balsamic Vinaigrette
Creamy Miso ganti baju
Tahini "Dewi" ganti baju
buah prambus Vinaigrette
Dasar Balsamic Vinaigrette
Gampang Jeruk Nipis-Agave ganti baju
Ganti baju Perancis gampang
Dijon Vinaigrette
Langkung Salad ganti baju resep ka coba
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 146 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 156 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |