Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 batang (8 ons) mentega, softened
- 2 gelas (9 ons) sagala-Tujuan tipung
- 1/2 cangkir gula (confectioners ')
- Pikeun ngeusian éta:
- 4
- endog keok
- 2 gelas gula
- 4 sendok tipung
- jeruk nipis 1/4 cangkir
- 1 séndok lemon mesek (finely grated)
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven jeung 325 °. Nyampur babarengan mentega, 2 gelas tepung jeung gula 1/2 gelas confectioners '.
- Pat tepung jeung campuran mentega kana ungreased 13x9x2 inci baking pan . Panggang keur 18 nepi ka 20 menit. Dipiceun ka rak nu bari maneh nyieun keusikan di.
- Pikeun keusikan, nyampur babarengan endog, gula, 4 sendok tipung, jeruk nipis, sarta lemon mesek. Tuang leuwih lapisan munggaran.
- Balik deui ka oven na Panggang dina 325 ° pikeun 20 menit. Loosen sabudeureun edges, potong bar jeung ngayak gula confectioners 'leuwih luhur bari bar kénéh haneut.
Anjeun bisa ogé kawas
Bar lemon buah beri biru Cheesecake
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 333 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 83 mg |
| natrium | 335 mg |
| karbohidrat | 46 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 4 g |