Ulah meuli ganti baju Perancis di toko lamun anjeun tiasa ngadamel gampang homemade susu-haratis sarta vegan Perancis Salad ieu ganti gantina. Naha méakkeun $ 3 dina ganti baju Perancis rangkep jeung sugared éta lolobana fruktosa tinggi sirop jagong anyways? gampang homemade susu-gratis ganti baju Perancis ieu dijieun tina saos tomat, minyak, bubuk bawang bodas jeung cuka kalayan ngan gula bit pikeun sweeten.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 sendok minyak nabati
- 3 séndok saos tomat
- 2 sendok cuka cider apal
- Gula 1 séndok
- bawang bodas bubuk 1/4 séndok
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun sakabeh bahan dina botol atanapi toples na ngocok dugi ganti baju geus tuntas dicampurkeun.
Langkung homemade vegan Salad ganti baju Resep:
Jeruk Balsamic Vinaigrette
wijen Vinaigrette
Vegan Kepulauan Island ganti baju
Creamy Miso ganti baju
Tahini "Dewi" ganti baju
buah prambus Vinaigrette
Gampang Oranyeu mustard ganti baju
Gampang Jeruk Nipis-Agave ganti baju
Dasar Balsamic Vinaigrette
Italia ganti baju Herb
Dijon Vinaigrette
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 121 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 93 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |