Ieu "croutons" aya cara hebat ngahurungkeun éta boring Salad kana hal pisan husus. kéju embe ngabogaan tanginess nikmat anu aya malah beuki sengit nalika warmed.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons embe kéju (sungut tipe, dijual di log)
- 1 ciwit rawit
- 1 ciwit cabe hideung
- 1 endog badag (keok)
- susu 1 séndok
- 1 cup
- breadcrumbs panko
- 1 minyak cup nabati (leuwih atawa kurang pikeun frying jero)
Kumaha Jieun Éta
- Potong kéju embe kana 8 batu ukuran sarua. Debu kéju anu enteng sareng rawit jeung cabé hideung.
- Campur endog jeung susu babarengan dina mangkok. Gently Tos kéju dina endog dugi tuntas coated.
- Gulung kéju dina panko nepi lengkep katutupan. Pencét crumbs gently kana beungeut cai.
- Sakali tuntas coated kalawan crumbs, mindahkeun ka freezer pikeun sahenteuna 1 jam saméméh frying.
- Eusian panci badag kalayan 4 inci tina minyak sayur jeung panas kana 350 F.
- Tumis nu batu kéju pikeun 3 nepi ka 4 menit, atawa dugi ogé browned. kéju kudu lemes, tapi henteu sagemblengna liquefied.
- Mindahkeun ka plat dijejeran ku towels kertas ka solokan sakeudeung.
- Ngalayanan croutons haneut leuwih sagala Salad tossed.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 431 |
| total Fat | 38 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 23 g |
| kolesterol | 131 mg |
| natrium | 266 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 11 g |