Rasa has Grand Marnier urang nambahan hal husus ka sagalana ti cocktails mun Crepes Suzette . Cake elegan Ieu ngawengku Grand Marnier, jus jeruk jeung jeruk zest pikeun rasa jeruk alus pisan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup mentega (softened)
- 1 1/2 cangkir gula (dibagi)
- 3 endog (dipisahkeun)
- 2 gelas sadaya-Tujuan tipung
- 1 séndok baking powder
- 1 séndok baking soda
- 1 cup krim haseum
- 1 séndok zest jeruk (atawa zest ti 1 jeruk)
- 1/2 cangkir dicincang pecans
- jus jeruk 1/4 cangkir
- 1/3 cangkir Grand Marnier liqueur (atawa jus jeruk langkung bisa dipaké)
- 1 cup pecan halves
Kumaha Jieun Éta
- Krim mentega jeung 1 cup gula dugi lampu sarta mengembang.
- Teuing di yolks endog.
- Ngayak babarengan bahan garing; nambahkeun kana campuran mimitina ganti ku krim haseum, ngéléhkeun nepi ka rata.
- Aduk zest jeruk na pecans dicincang.
- Darso bule endog dugi kaku; melu kana adonan.
- Tuang adonan kana buttered tube pan 9 inci sarta Panggang dina 350 F salila 45 ka 50 menit.
- Ngagabungkeun sésana 1/2 gula cangkir kalayan jus jeruk jeung Grand Marnier; tuang leuwih jajan panas.
- Ngahias luhur kalawan pecan halves. Niiskeun dina rak saméméh nyoplokkeun ti pan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 320 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 78 mg |
| natrium | 218 mg |
| karbohidrat | 26 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |