A campuran basajan madu mustard, sarta aprikot preserves rasa ieu breasts hayam flavorful. Ngawula ka ieu breasts hayam ngeunah jeung béas sarta salad héjo tossed atanapi steamed sayuran.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5 sendok disiapkeun madu mustard
- 3 séndok aprikot preserves
- 2 sendok cuka béas atawa cuka anggur bodas
- 1/2 séndok tarragon daun garing
- 1/4 séndok crumbled Rosemary garing
- dash cabé
- 1 kebat héjo bawang, thinly sliced
- 3 nepi ka 6 hayam halves boneless payudara
Kumaha Jieun Éta
Dina mangkok leutik ngagabung mustard madu, aprikot preserves, cuka, tarragon, Rosemary, lada, tur bawang héjo. Panutup jeung refrigerate dugi siap Panggang hayam.
Enteng gajih hiji baking piring; panas oven jeung 350 ° F (180 ° C / Gas 4).
Panas minyak dina pan grill atanapi skillet leuwih panas sedeng. Masak hayam ngan dugi browned, péngkolan ka sisi coklat duanana.
Teundeun hayam browned dina baking piring disusun.
Sendok madu sarta campuran mustard ngaliwatan breasts hayam. Panggang 20 ka 30 menit, atawa dugi hayam geus asak liwat. Ieu gumantung kana ketebalan tina breasts hayam. *
Ngagaduhan 3 nepi ka 6.
* Pikeun gancang masak, dipake thinly sliced hayam cutlets payudara atanapi rarata breasts hayam leutik ku pounding antara lembar bungkus plastik.
Anjeun bisa ogé kawas
Creamy Basil Hayam Jeung Pesto na Cream
Hayam jeung zucchini Jeung Bawang bodas Cream asin
Breasts Anggang Hayam Jeung bumbu
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 983 karakter |
| total Fat | 53 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 21 g |
| kolesterol | 314 mg |
| natrium | 302 mg |
| karbohidrat | 24 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 99 g |