casserole tomat héjo ieu téh mangrupakeun cara nu panggampangna ngarasakeun tangy, tomat héjo nikmat.
Ieu hiji piring dipanggang gampang jeung Parmesan kéju sarta roti crumbs antara lapisan. Ngawula ka salaku piring samping jeung hidangan nanaon. piring téh unggulan jeung lauk, hayam goreng, atanapi steaks.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 7 ka 8 tomat héjo badag
- 2/3 cangkir seger grated kéju Parmesan
- 1 1/3 gelas rupa roti crumbs garing
- 1 séndok uyah
- 1/4 séndok cabe hideung taneuh
- 1 séndok seger peterseli dicincang
- 3 séndok mentega, potong buah leutik
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven jeung 350 °. Mentega a 2-quart baking piring atanapi menyemprot kalawan semprot nonstick masak.
- Mesek tomat jeung nyiksikan kana rounds ngeunaan 1 / 2- ka 3/4 inci kandel.
- Ngagabungkeun nu kéju Parmesan, crumbs roti, asin, lada, tur peterseli.
- Susun satengah tina tomat di baking piring. Sprinkle satengah tina campuran Parmesan leuwih tomat. Luhur jeung keureut tomat sésana jeung Sprinkle kalawan campuran Parmesan sésana.
- Titik merata jeung mentega.
- Panggang salila 45 ka 55 menit, dugi tomat téh lembut, sarta casserole kasebut browned na bubbly.
Anjeun bisa ogé kawas
Amis Banjarnegara na Héjo Tomat Fritters
Héjo Tomat Pizza
Héjo Tomat Sup Jeung Nagara Ham
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 147 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 17 mg |
| natrium | 265 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 5 g |