Cajun boudin Ieu homemade, ogé katelah boudin Blanc, mangrupa campuran tradisional daging babi na ati jeung béas, sapanjang jeung bawang sarta seasonings. Campuran isina nyaeta sarupa jeung béas kotor Cajun .
The sosis homemade bisa jadi steamed atawa lalaunan simmered atanapi braised. Ieu hiji sosis unggulan pikeun nyiapkeun hiji pihak atawa tailgating acara.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon daging babi (kira-kira 30 persén gajih)
- 1 1/2 pon ati babi
- 2 teaspoons uyah
- 2 teaspoons cabe hideung
- 3 bunches bawang héjo (coarsely dicincang, dibagi)
- 1 bawang badag (motong up)
- 12 gelas béas (asak)
- 1 séndok peterseli (dicincang, dibagi)
- 1 pisan sosis casing
Kumaha Jieun Éta
- Nunda babi, ati, uyah, sarta cabe hideung dina panci badag.
- Nutupan kalayan cai jeung mawa ka kulub a lajeng ngurangan panas kana low.
- Masak nepi ka daging pisan lembut sarta ragrag eta.
- Leupaskeun daging tina kaldu ku séndok slotted. Atur kaldu kumisan.
- Reserve 1/2 cangkir bawang héjo dicincang jeung ngeunaan satengahna peterseli dina mangkok na sisihkan.
- Bari masih haneut, grind daging jeung bawang jeung bawang héjo sésana jeung peterseli.
- Campur campuran daging taneuh jeung 1/2 cangkir bawang wengkuan héjo sarta sésana peterseli, béas sarta cukup tina kaldu ditangtayungan sangkan ganti baju beueus.
- Barang nu ganti kana sosis casing maké stuffer sosis.
- Bisa jadi refrigerated atanapi beku.
- Nyiapkeun dahar ku steaming. Ulah tumis atawa microwave sakumaha bakal ngaleutikan tur peupeus casing nu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 686 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 78 mg |
| natrium | 339 mg |
| karbohidrat | 103 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 33 g |