Resep ieu imah fries pitur chunky kentang beureum diced, bawang na peppers bel beureum jeung héjo. Kuring resep ninggalkeun kulit dina kentang méré fries imah saeutik saeutik tina warna tambahan sarta tekstur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 kentang beureum badag, potong dadu ½ inci
- 1 bawang badag, peeled na dicincang
- 2 cengkéh bawang bodas, peeled sarta ditumbuk
- 1 badag bel cabe beureum, potong dadu ½ inci
- 1 badag bel cabé héjo, potong dadu ½ inci
- ½ séndok
- paprika
- 2 sendok mantega
- uyah halal , secukupnya
Kumaha Jieun Éta
Manaskeun skillet matak-beusi atawa panas beurat-bottomed beurat lianna sedeng.
- Ngalembereh mentega, teras nambahan bawang sarta bawang bodas jeung tumis dugi rada tembus, ngeunaan 2 menit;
- Nambah peppers beureum sarta héjo diced jeung masak pikeun sejen 2 menit, aduk ku séndok kai.
- Tambahkeun kentang jeung masak, aduk remen, pikeun sejen 15 nepi ka 20 menit atawa nepi ka kentang mangrupakeun lembut tur enteng browned.
- Usum secukupnya kalawan paprika jeung uyah halal.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 208 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 94 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 5 g |