A variasi dina minyak jahé scallion, saos basajan ieu ngajadikeun hiji iringan alus teuing pikeun kadaharan ti laut, utamana steamed atanapi prawns pan-gorengan atawa scallops. resep nyaéta panggero pikeun finely chopping nu scallions jeung jahé, tapi anjeun oge bisa motong aranjeunna julienne-gaya pikeun presentasi fancier.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok kecap gelap
- 1 1/2 séndok
- kecap lampu
- 1 1/2 séndok cai atawa kaldu hayam
- 1 séndok gula coklat, atawa rasa
- 6 Scallions (bawang héjo, bawang spring), ends dileungitkeun, finely dicincang
- 1 2 inci sliced jahé seger, peeled na finely dicincang
- 1 Héjo atawa beureum cabe lada, de-seeded na sliced
- 3 séndok suuk atawa minyak nabati
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun nu kecap , cai, jeung gula dina mangkok heatproof leutik. Aduk di scallions, jahé, sarta dicincang cabe lada.
- Panas minyak dina panci beurat leuwih panas medium ngeunaan 5 menit, nepika geus shimmering on handap tur panas pisan tapi henteu acan udud (kira 300 derajat F).
- Taliti tuang minyak kana campuran scallion / jahé. Bakal sizzle pikeun sababaraha detik. Sakali deui eureun sizzling, aduk rata, lajeng hayu nangtung pikeun 2 menit saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 139 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 895 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |