The Choron asin nyaéta variasi dina Palasik saos Béarnaise dijieun ku nambahkeun témpél tomat ka Béarnaise dasar. Kawas Béarnaise, saos Choron ieu ilaharna dilayanan kalayan steak grilled.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pint
- sambel Béarnaise
- némpelkeun tomat 2 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Aduk témpél tomat kana 1 saos Béarnaise pint1-pint. Ngawula ka katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 30 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 339 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |