Ieu resep sisi piring Jerman of cucumbers di sweetened krim haseum jeung Dill mangrupakeun iringan hébat kana babi, masakan gorengan, sarta dina platters tiis.
Cucumbers diasah di cuka, garam, sarta gula katelah gurkensalat di Jerman sarta mangrupakeun versi non-susu tina piring.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Keur cucumbers:
- 1 bonténg
- 1/2 séndok téh uyah
- Pikeun ganti baju teh:
- 1 séndok cuka bodas-anggur
- 4 ons krim haseum
- minyak 2 teaspoons nétral kawas canola atawa sayur
- Gula 1 séndok
- Dash tina cabe hideung Freshly taneuh
- 2 sendok dicincang Dill, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
Nyiapkeun bonténg anu
- Nyeuseuh jeung mesek bonteng di iwal eta mangrupa bonténg Inggris atawa jenis nu sejen nu teu kudu mesek.
- Nyiksikan bonténg anu thinly. Ieu pangalusna dipigawé ku mandolin atawa prosesor dahareun .
- Tempat anu keureut dina colander, uyah, sarta Tos. Hayu nu keureut diuk pikeun 20 nepi ka 30 menit.
Jieun ganti baju teh
- Dina mangkok sedeng, gaul babarengan cuka, krim haseum, minyak, gula, lada, tur Dill.
- Solokan nu cucumbers na pat garing. Tambahkeun ka ganti baju jeung Tos taliti kana jaket dugi keureut anu tuntas katutupan di ganti baju.
- Ngawula ogé chilled kalawan manggang babi, jangjangan, lauk atawa pangan lianna. Garnish kalawan sprigs Dill tambahan upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 90 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 17 mg |
| natrium | 13 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |