Lamun nuju wondering naon nu kudu jeung kalkun leftover ti sukur atanapi Christmas , anjeun tiasa nganggo sawatara di sup hearty jeung nikmat ieu. pinareup hayam asak gawéna sarua ogé, tangtu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 teaspooons minyak canola
- 1 bawang badag (finely dicincang, ngeunaan 2 gelas)
- 2 wortel sedeng (diced, about1 1/2 gelas)
- 1 badag stalk seledri (sliced, ngeunaan 1 cup)
- 4 ons suung cremini (sliced)
- 1 séndok kari bubuk
- 1 cup lentils héjo (ngangkat liwat sarta rinsed
- 4 cangkir gajih bébas, low-natrium kaldu hayam
- 1 14.5-ounce tomat Petite diced
- 1 1/2 cangkir turki (daging bodas, masak jeung dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- minyak panas dina panas sedeng dina Walanda oven atanapi sup pot ageung. Tumis bawang, wortel, seledri jeung suung dugi softened.
- Sprinkle kari bubuk jeung masak pikeun 1 menit. Tambahkeun lentils, dituturkeun ku kaldu jeung tomat canned.
- Bawa ka kulub, mangka nutupan sarta simmer salila 25 menit, dugi lentils nu asak. Aduk turki dicincang jeung simmer pikeun 2-3 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1068 |
| total Fat | 73 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 40 g |
| kolesterol | 226 mg |
| natrium | 763 mg |
| karbohidrat | 26 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 77 g |