Nalika masak a turki jero-goreng, rék meunang salaku loba rasa anjeun tiasa kana manuk sateuacan eta mana kana minyak. Palasik Cajun-diideuan suntik marinade ieu bakal tenderize turki sakumaha eta nambihan rasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- minyak nabati 1 cup
- 3/4 cangkir cuka bodas
- 1/4 cangkir rawit cabé
- 1/4 cangkir cabe hideung
- 1/4 cangkir
- Cajun bungbu
- 2 sendok Tabasco
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan dina mangkok Pergaulan jeung nyampur ogé. Ieu bakal settle gancang jadi tetep dicampurkeun.
- Tuntas jaket kalkun jeung marinade. Mun mungkin dianggo dina marinade handapeun kulit leuwih breasts.
- Teundeun turki dina wadah badag atawa kantong resealable. Manuk refrigerate antara 8 nepi ka 24 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 2201 |
| total Fat | 228 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 160 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 209 mg |
| karbohidrat | 46 g |
| Serat dietary | 17 g |
| protéin | 8 g |