Basajan jeruk marmalade migunakeun ukur 3 bahan. resep nya gampang, tapi rencanana payun keur ka soak sapeuting ngaleupaskeun kapaitan. resep ieu ngajadikeun cukup pikeun anjeun jeung hadiah dapur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 pon (ngeunaan 18) limes Persia badag, peeled, zest potong strips ipis panjang 2 inci
- 9 gelas cai
- 6 pon (13-1 / 2 gelas) Gula
Kumaha Jieun Éta
Potong peeled dina satengah na squeeze jus. Atur jus kumisan.
Kerok bubur jeung siki ti halves kapur. Teundeun dina kantong cheesecloth. Tempat anu kantong cheesecloth, zest, jus, jeung cai dina panci 6-quart, teras nutupan éta jeung soak sapeuting, atawa pikeun ngeunaan 8 jam.
Bawa campuran cai ka kulub a jeung masak ngeunaan 2 jam, nepi ka peels anu lemes. Leupaskeun kantong cheesecloth. Tambahkeun gula ka dina loyang sarta aduk ngaleyurkeun.
Kulub, aduk mindeng dugi a thermometer masak ngahontal 220 derajat F.
Ladle marmalade kana kendi bersih, ninggalkeun 1/4 inci tina headspace. Cap na segel. Prosés pikeun 10 menit dina canner golak-cai-mandi. Saluyukeun pikeun luhurna, lamun perlu.
Resep Sumber: ku Carol W. Costenbader (tingkat Buku)
Reprinted kalawan idin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 35 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 0 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |