Dina henteu cara anu piring fancy ieu, tapi ogé teu mahal: éta solusi sampurna pikeun entertaining low-konci dimana anjeun kudu eupan loba jalma. Naon a Ganjar Marzetti? Téh mangrupa sapi jeung mie piring eponymously dingaranan restoran.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok mantega
- 2 bawang sedeng, dicincang
- 1 cengkeh bawang bodas, minced
- 1 cengkeh bawang bodas, minced
- 1 pound sapi taneuh lean
- 1 tiasa (6 ons) némpelkeun tomat
- 1 1/2 gelas cai
- 2 kaléng (4 ons tiap) sliced suung, undrained
- 1 cup dicincang seledri
- 1 bel cabé héjo, dicincang
- cuka 1 séndok
- Uyah jeung cabé secukupnya
- 8 ons abon Cheddar kéju
- 8 ons mi lega
Kumaha Jieun Éta
- Ngalembereh mentega; nambahkeun bawang sarta bawang bodas jeung masak nepi softened.
- Tambahkeun sapi taneuh; masak nepi browned.
- Aduk némpelkeun tomat, cai, suung jeung cair, seledri, lada héjo, cuka, asin, lada, jeung kéju.
- Simmer 15 nepi ka 20 menit.
- mi Cook dugi ngan tender di cai ngagolak asin.
- Solokan lajeng gaul jeung sambel.
- Panutup jeung masak lalaunan pikeun 30 menit deui, atanapi Panggang dina 350 ° keur 30 nepi ka 45 menit.
Craving More? Pariksa resep ieu:
Sapi mie Sup
Sapi Burgundy jeung Mie
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 568 |
| total Fat | 31 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 151 mg |
| natrium | 523 mg |
| karbohidrat | 28 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 46 g |