Mustard, garing bumbu, sarta rempah masihan lembut ieu sareng nikmat sapi tenderloin manggang rasa tambahan. Ngawula ka sapi tenderloin ieu kalawan mashed Anjeun favorit atawa kentang Anggang sarta sayur sisi atawa tossed Salad.
Resep Sisi lawanna keur manggang dinners
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sapi tenderloin manggang, ngeunaan 3 nepi ka 4 pon, dipangkas
- 1 séndok Rosemary daun garing
- 2 teaspoons garing daun thyme
- 2 cengkéh bawang bodas, finely minced
- 1/4 séndok téh taneuh pala
- 1/8 séndok téh taneuh allspice
- uyah laut 1 séndok
- 1 séndok tarragon daun garing
- 1 séndok cabe hideung taneuh
- 1 séndok Dijon mustard
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 400 °. Teundeun manggang nu dina rak dina pan roasting.
- Ngagabungkeun nu Rosemary, thyme, bawang bodas, pala, allspice, uyah, tarragon, lada, tur mustard. Rub campuran sakuliah manggang nu.
- Manggang salila 45 ka 55 menit, atawa dugi hiji thermometer instan-baca registers ngeunaan 145 ° nalika diselapkeun kana bagian thickest of manggang kana.
- Angkat ti oven, tenda sacara bébas kalawan foil, sarta ngantep sesa manggang pikeun 10 menit saméméh slicing.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 350 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 135 mg |
| natrium | 112 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 45 g |