steak Swiss Ieu kalawan steak buleud jeung suung seger nyaeta hearty tur gurih: sampurna pikeun hiji dinner kulawarga cozy. Ngawula ka dinya jeung Salad tossed sarta sababaraha kentang mashed atawa mie endog nepi ka SOP nepi sakabéh nu asin nikmat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 séndok minyak zaitun
- 2 sendok mantega
- 6 jeung 8 ons
- suung (sliced)
- 2 sendok bawang (finely dicincang)
- 1/3 cangkir
- tipung
- 1 1/2 pon boneless
- babak steak (3/4 ka 1 inci kandel)
- 1 cup sapi kaldu
- uyah jeung cabé secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Dina skillet beurat badag leuwih panas sedeng, minyak zaitun panas sarta mentega. Tumis bawang dicincang jeung sliced suung keur ngeunaan 5 menit, dugi bawang anu lembut. Dipiceun bawang jeung suung; sisihkan.
- Motong babak steak kana porsi porsi-ukuran. Pon tepung kana potongan steak; mindahkeun ka skillet nu. Sprinkle enteng sareng uyah jeung cabé; babak steak coklat tuntas, péngkolan ka coklat sisi séjén.
- Sakali daging anu browned, nambah sapi kaldu, bawang jeung suung jeung panutup. Simmer on panas low salila kira 45 menit, atawa dugi daging pisan lembut. Pariksa keur drying kaluar jeung tambahkeun cai saeutik mun diperlukeun.
- Rasa jeung tambahkeun uyah jeung cabé lamun diperlukeun. Ngawula ka steak Swiss jeung drippings pan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 337 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 97 mg |
| natrium | 465 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 34 g |