Apel jeung rupa-rupa rempah rasa ieu unik jeung nikmat pot manggang. Paké manggang Amrik atanapi babak handap dina resep ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sapi pot manggang (3 nepi ka 4 pon)
- 1 TSP. minyak sayur
- 1 1/2 TSP. uyah
- 1/8 TSP. lada
- 1/2 TSP. taneuh jahé
- 3 sakabeh cengkéh
- 4 apel sedeng (cored na quartered)
- 1 bawang leutik (sliced)
- 1/2 cangkir jus apal atawa cider
- 3 sdm. tipung
- 3 sdm. cai
Kumaha Jieun Éta
- Motong sagala kaleuwihan gajih ti manggang.
- Enteng rub luhureun daging jeung minyak sayur.
- Daging Sprinkle jeung uyah, lada sarta jahé. Selapkeun sakabeh cengkéh di daging.
- Teundeun apel jeung bawang dina handapeun Crock Pot teras nahan manggang nu di luhur tina apel jeung bawang.
- Tuang di jus apal.
- Panutup jeung masak dina low pikeun 9 nepi jam 12, nepi ka lembut.
- Leupaskeun manggang na apel ka platter haneut lamun pinuh asak.
- Giliran cooker slow ka luhur.
- Ngadamel némpelkeun lemes jeung tipung jeung cai sarta aduk teh némpelkeun kana cairanana.
- Panutup jeung masak dugi thickened.
- Tuang kuah leuwih manggang nalika porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 450 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 152 mg |
| natrium | 723 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 51 g |