The Pocong-Tini téh salah sahiji sababaraha husus cocktails Lebaran anu creamy, permen-kawas kreasi - tapi ieu nyokot jajan.
Inuman nu dimimitian kawas loba cocktails dessert-pantes ku krim Irlandia luscious, dina hal ieu, Bailey urang kalawan caramel, sarta vodka vanili, sanajan eta teh waluh tambahan liqueur yén nyengkram perhatian. Éta anu bahan nu robah inuman ieu kana pai waluh di sagelas jeung cookie pasisian tur bonbon garnish aya bonus nu kabukti ieu kana hiji saréat sawawa sareng hint ti budak leutik.
Ieu henteu dianjurkeun pikeun nambahkeun és garing langsung ka cocktails (make eta salaku ni'mat pihak pikeun éfék kabut na gantina) sabab lamun batur ngahaja ingests eta, bisa jadi pohara ngabahayakeun. Aya geus sababaraha carita dina warta ngeunaan drinkers 'unknowingly' atawa salah ingesting és garing sarta ngaduruk organ internal maranéhanana. Jieun kaputusan dumasar kana tamu anjeun sarta tingkat maranéhanana kaayaan mabok.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce Bailey urang
- Irlandia Cream ku hint of caramel
- 3 ons
- Absolut Vanilla Vodka
- 2 ons
- waluh bungbu liqueur
- 2 Oreo cookies (ditumbuk, keur pasisian)
- 3 gummy cacing (pikeun garnish)
Kumaha Jieun Éta
- Pasisian a chilled kaca cocktail kalawan cookies ditumbuk.
- Tuang bahan cair kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana gelas disusun jeung nambahkeun és garing upami hoyong.
- Garnish kalawan sababaraha cacing gummy.
Resep kahadean: Renaissance Vinoy Resort & Golf Club
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 425 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 32 mg |
| natrium | 271 mg |
| karbohidrat | 49 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 7 g |