Kuring ieu pamikiran ngeunaan Crockpot Babi jeung Kacang na sabaraha Abdi bogoh nu resep, jeung ujug-ujug éta pamikiran maké meatballs popped kana sirah kuring. resep ngajentul Ieu hasilna. Ieu sabenerna comforting, euyeub, sarta jadi gampang. Ngan salah sahiji catetan: resep ieu geulis amis, jeung kacang dipanggang sarta saos tomat. Anjeun bisa nambahkeun ngeunaan hiji séndok tina saos Worcestershire kana watek rasa amis nu lamun dipilampah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bawang daun, dicincang
- 1/3 cangkir béas liar, rinsed
- 2 (28-ounce) kaléng kacang dipanggang
- 1/2 cangkir saos tomat
- 1/4 cangkir mustard
- 1 (16-ounce) meatballs béas liar pakét beku
- cai 1/2 gelas atanapi sapi kaldu
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun kabéh bahan dina 4-5 quart crockpot tur gaul gently ngagabungkeun. Jieun béas liar pasti ieu ditutupan ku cair. Panutup jeung masak di low keur 6-9 jam atanapi dugi béas liar mangrupakeun lembut tapi sungut sarta meatballs anu panas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 768 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 294 mg |
| karbohidrat | 143 g |
| Serat dietary | 39 g |
| protéin | 47 g |