Ieu luau resep babi -style hébat anu teu merlukeun sacara gembleng hog atawa liang badag di backyard nu. Mertimbangkeun ieu versi perokok tina babi luau.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 pon (1,8 kg) butt babi
- 2 sendok (30 ml) uyah
- 2 teaspoons (10 ml) haseup cair
- 4 daun cau
Kumaha Jieun Éta
- Anu ngagunakeun péso seukeut, sangkan sababaraha motong lila deet sapanjang manggang nu. Rub kalawan uyah jeung haseup cair. Bungkus ku daun cau dugi rengse katutupan. Dasi aman jeung Twine. Nutupan kalayan aluminium foil jeung nempatkeun dina kulkas sapeuting.
- Poé saterusna, piceun foil jeung tempat di pan deet ku cai. Teundeun di perokok dina ngeunaan 220 derajat pikeun 6 ka 8 jam.
- Nalika rengse, dipiceun daun sarta shred babi. Sacara tradisional ieu dilayanan kalayan poi tur kentang amis , tapi éta hébat dina sandwich a teuing.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 771 |
| total Fat | 45 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 287 mg |
| natrium | 2.625 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 79 g |