A kulon-gaya barbecue nice ditarik resep babi nu bisa didahar kalawan atawa tanpa Bun teh. Asak dina cooker slow , gaya barbecue ieu babi boga sambel sorangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 pon (1.3 kg) boneless babi loin manggang
- 1 8-ounce (240 ml) tiasa saos tomat
- 8 ons (240 ml) chilies héjo, diced
- 1 cup (240 ml) saos barbecue, toko meuli
- 1/2 bawang bombay, sliced
- 1/2 cangkir (120 ml) cilantro, dicincang
- 1/4 cangkir (60 ml)
- bubuk cabe
- 2 teaspoons (10 ml) uyah
- 1 séndok (5 ml) garing oregano
- 1 séndok (5 ml) cumin taneuh
- 1/2 séndok (2,5 ml) cabe hideung
- 1/4 séndok (1,25 ml) taneuh kayu manis
- 2 pikeun 3 dashes saos panas
Kumaha Jieun Éta
1. Gabungkeun saos tomat, saos barbecue , bawang, chilies, bubuk cabe, panas asin, oregano, cumin jeung kayu manis dina 4-quart cooker slow. Teundeun babi loin di palapis cooker kalayan saos.
2. Cover jeung masak pikeun 8 nepi ka 10 jam dina panas low.
3. Nalika babi rengse masak, dipiceun jeung tempat Nalika babi rengse masak, dipiceun jeung tempat on motong dewan. Shred babi, luhur ku cilantro, sarta ngalayanan kalayan saos di sisi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 421 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 99 mg |
| natrium | 1.406 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 37 g |