kacang ieu gampang jeung aranjeunna ngadamel piring samping lezat, gede pikeun tailgating, barbecues indoor atanapi outdoor, sarta potluck dinners.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 (16-ounce) kaléng babi & kacang atanapi 1 (28-ounce) bisa
- 4 keureut asak Bacon, diced
- 2 sendok gula coklat
- 1 séndok mustard garing
- sambel barbecue 1/2 cangkir
- 1 bawang sedeng, dicincang
- 1/2 bel cabé héjo, dicincang
- 1/2 bel cabe beureum, dicincang
Kumaha Jieun Éta
- Campur daging babi jeung kacang, Bacon, gula coklat, mustard tur asin barbecue.
- Tambahkeun bawang sarta peppers.
- Panggang, katutupan, salila kira 1 jam di 350 °.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 148 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 616 mg |
| karbohidrat | 30 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 3 g |