Veggie krim kéju gampang kieu resep ramo sandwich mangrupa idéal pikeun pihak tea kids 'atawa sémah-menit panungtungan. Ieu bisa disiapkeun kalawan rupa-rupa sayur, jeung kids cinta eta lamun ayeuna teh dijieun kalayan milder, Sayuran amis, kayaning wortel, bonténg jeung peppers bel.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1.5 gelas rupa-rupa sayuran (dicincang, kayaning bonténg Inggris, peeled wortel, bel cabé, watercress, orok bayem, sarta bawang beureum)
- Nepi ka 1 séndok peterseli garing, dicincang chives seger, dicincang peterseli, finely dicincang bawang bodas, atanapi finely dicincang horseradish
- 1 8-ounce krim wadahna kéju (softened)
- dash uyah (rasa)
- dash cabe (rasa)
- 2 loaves roti bodas (kayaning buttermilk roti)
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun sababaraha sayuran dina processor dahareun jeung sawaréh ngolah éta. Silih nambahkeun leuwih sayuran / bumbu na ngolah sayuran supados processor dahareun teu meunang macet.
- Nalika sayur (jeung, optionally, anu bumbu) anu finely diced, campur sareng kéju krim dina mangkok.
- Tambahkeun uyah jeung cabé rasa.
- Pikeun unggal dua keureut roti, nyebarkeun kira 1,5 sendok veggie krim kéju on salah nyiksikan.
- Nunda keureut babarengan, motong off crusts jeung nyiksikan sandwich di diagonally dua kali pikeun nyieun opat segitiga sandwiches ramo .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 38 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 6 mg |
| natrium | 31 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 2 g |