breasts hayam téh digulung sabudeureun campuran kéju sarta slow asak pikeun kasampurnaan sareng saos basajan nu asalna kaluar lembut sarta beueus.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 boneless, skinned halves payudara hayam, pounded ipis
- 3 ons krim kéju
- 3/4 cangkir abon
- Cheddar atanapi Monterey Jack kéju
- 4 ons chiles héjo
- 1/2 séndok
- bubuk cabe
- uyah jeung cabé secukupnya
- 1 can krim tina supa sup
- 1/2 cangkir saos enchilada panas
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun krim kiju, abon kéju, chiles, bubuk cabe jeung uyah jeung cabé.
- Tempat anu dollop berehan dina unggal dada hayam flattened, teras gulung ka luhur.
- Teundeun hayam gulungan di slow cooker / Crock Pot, kelim-sisi handap.
- pinareup hayam Top gulungan jeung campuran sésana kéju, sup, jeung sambel enchilada.
- Panutup jeung masak di low pikeun 6 nepi ka 7 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1573 |
| total Fat | 106 g |
| jenuh Fat | 42 g |
| jenuh Fat | 37 g |
| kolesterol | 529 mg |
| natrium | 1.503 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 141 g |