Paprika na seasonings sejenna masihan kentang Anggang ieu rasa. Ngawula ka kentang ieu kalawan grilled atanapi Anggang sapi , daging babi, atawa hayam. Aranjeunna keur hiji sisi piring ngeunah dina ngan ngeunaan widang naon waé hidangan. Ngarasa Luncat ka ngaganti asin, lada, tur thyme kalawan Cajun atanapi Creole bungbu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 mun 2 1/2 pon beureum-skinned kentang, peeled, rinsed
- 2 teaspoons Hungaria paprika
- 1 séndok uyah
- 1/4 séndok téh taneuh cabé
- bubuk bawang 1 séndok
- 1/2 séndok téh daun garing thyme, crumbled
- 2 sendok minyak zaitun
Kumaha Jieun Éta
- Motong kentang kana lembar 1 ka 2 inci. Panas oven jeung 375 °.
- Tos kentang jeung paprika, asin, lada, bubuk bawang, thyme, sarta minyak. Hayu nangtung pikeun 5 nepi ka 10 menit. Nempatkeun kentang dina buka baking pan deet enteng oiled na Panggang salila 45 menit, atawa dugi kentang mangrupakeun lembut.
Ngagaduhan 4.
Anjeun bisa ogé kawas
Kentang Anggang Ku Parmesan Opak
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 261 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 25 mg |
| karbohidrat | 46 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 5 g |