béas lemon nyaeta salah sahiji masakan paling umum di India Kidul. Hayu urang biasana didahar nyalira atanapi sareng raita, yogurt, chutney atanapi Kosambari (tipe Salad).
Anjeun tiasa sacara gampil buang babarengan lamun anu puguh hiji sakumaha eta bisa dijieun kalawan béas leftover. Tambahkeun sababaraha poppadums di sisi pikeun tepung acan ngeunah basajan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 séndok
- coriander siki
- 2 sendok sayur, canola atanapi sunflower minyak masak
- 1 séndok siki mustard
- 3 nepi ka 4 daun kari
- 2 chilies héjo sesela lengthwise
- sapotong 1 inci tina jahé, grated
- 1/2 cangkir kacang (rasana sarta unsalted)
- 1 séndok turmeric bubuk
- Jus of 2 lemons
- 2 gelas asak basmati béas (atawa béas leftover)
Kumaha Jieun Éta
- Gently manggang lajeng coarsely grind siki coriander kana bubuk. Sisihkan.
- Panas minyak dina pan ditambah siki mustard , daun kari, sarta chilies héjo. Tumis campuran dugi spluttering eureun.
- Nambah jahé jeung kacang. Tumis campuran pikeun menit sejen.
- Nambah turmeric bubuk jeung mareuman burner nu.
- Nambah jeruk nipis sarta campur ogé.
- Nambah béas, coriander bubuk Anggang jeung uyah secukupnya sarta campur tuntas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1039 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 169.998 mg |
| karbohidrat | 189 g |
| Serat dietary | 13 g |
| protéin | 28 g |