The Honolulu cocktail éta salah sahiji cocktails signature dina 1930 urang Hollywood. Dijieun di Brown Derby kawentar, eta tetep salah sahiji pangalusna Gin tropis cocktails dijieun.
The menagerie bungbuahan dina inuman nu dipikaresep ngarah ka ngaran jeung nyieun hiji rasa tur ngarasakeun pulo. Ieu sakedik unik diantara inuman Palasik nu Gin ieu mindeng dilayanan dina ngalawan nu drier, palate basajan.
Sanajan kitu, lamun aya bewara Kala, nu cocktail Honolulu ogé sumping ngeunaan boh salila atawa sabudeureun Larangan . Maranéhanana éta poé Gin questionable, jadi hiji inuman jeung loba rasa ieu bisa gampang nyamur sumanget kualitas-low.
Ieu mangrupakeun inuman dirancang nicely tur bakal janten pilihan Palasik hébat pikeun maranéhanana anu resep kana inuman fruitier tina ménu Martini modern .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Gin
- 1/2 ounce
- jus nanas
- 1/2 ounce
- jus jeruk
- jeruk nipis 1/4 ounce
- 1/4 ounce
- sirop basajan
- 1 dash tina
- bitters Angostura
- Garnish: lemon (spiralized zest)
- Pilihan: Gula (super-rupa pikeun rimming)
Kumaha Jieun Éta
- Pasisian hiji kaca cocktail jeung gula (lamun resep).
- Tuang bahan kana chilled shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana gelas disusun.
- Garnish ku pulas lemon.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 185 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |