Paké sayuran dina leungeun keur ngeunah slow-asak Stew sapi ieu. Kaldu sapi condensed ngajaga eta flavorful, sarta anggur nambahan zing saeutik. Lamun resep teu make anggur, beuki sapi kaldu atawa cai bakal dianggo rupa.
Ngarasa Luncat ka ngaleungitkeun éta suung jeung kacang Cianjur. Stew anu cukup serbaguna!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ka 2 pon stewing sapi, motong di 1/2 ka batu 1 inci
- 2 pikeun 3 kentang sedeng, cubed
- 1 turnip sedeng, cubed
- 1 cup sliced wortel
- 1/2 cangkir dicincang bawang
- 1/4 ka 1/2 cangkir sliced seledri
- 1/2 ka 1 cup sliced suung
- 1/2 kacang cup mentega atawa kacang Cianjur
- 1 tiasa (10 1/2 ons) condensed kaldu sapi
- 1/4 cangkir anggur beureum
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cabé
- ciwit of thyme
- 3 séndok tipung anu dicampurkeun kalayan 1/4 cai gelas
- Pilihan: 1/2 cangkir beku dicampur sayuran, jagong, atawa kacang
Kumaha Jieun Éta
- Dina cooker slow, ngagabungkeun nu sapi, kentang, turnip, wortel, bawang, seledri, suung, kacang mentega, sapi kaldu, anggur, uyah, jeung cabé.
- Panutup jeung masak di low keur 7 nepi ka 9 jam, atawa dina luhur pikeun 4 ka 5 jam.
- Tambahkeun thyme sarta sayuran dicampur beku, jagong, atawa kacang, thawed lamun ngagunakeun.
- Tuang cair kana panci sedeng jeung simmer pikeun ngurangan saeutik. Upami hoyong, skim kaluar kaleuwihan gajih. Tambahkeun tepung jeung cai campuran sarta simmer dugi thickened.
- Nambah cair thickened deui sayuran sarta neruskeun masak on low keur 15 ka 30 menit.
Langkung Sapi Stew Resep
Crock Pot Autumn sayur Sapi Stew
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 521 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 118 mg |
| natrium | 572 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 48 g |