Kombu dashi mangrupakeun jenis stock vegetarian Jepang. Kombu hartina kelp atanapi juket laut, sarta versi ieu stock vegetarian Jepang dijieun tina kelp garing atanapi juket laut. Ieu cocog pikeun nabe (salah-pot masakan), nimono (simmered masakan), kitu ogé saos, kayaning ponzu , sarta soups kawas miso sup . Anjeun bakal catetan, sahingga kombu dashi teu bisa jadi leuwih gampang. Kabéh nu peryogi nyaéta cai na kombu, sarta waktu nu diperlukeun ogé dina sajam kalawan gawé minimal.
The kombu dipaké sangkan dashi bisa dipaké nyieun masakan lianna, kayaning sashimi nu eta didahar seger jeung tsukudani nu eta geus simmered dina kecap sarta jenis anggur béas teu kawas demi (dipikawanoh di Jepang sakumaha mirin). Salian kombu garing, anu kelp plant oge asalna dina cuka-pickled sarta formulir abon.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 gelas cai
- 8 inci kombu (kelp garing, motong dina satengah)
Kumaha Jieun Éta
- Ngusap nu kombu kalawan kaen bersih. (Kombu teu kudu dikumbah.) Pasang cai dina pot jero jeung soak kombu pikeun ngeunaan 30 menit.
- Teundeun pot leuwih panas low. Ngan méméh caina datang ka kulub a, piceun kombu nu. (Anjeun tiasa nyimpen kombu dipaké dina masakan lianna.) Leupaskeun kaldu ti panas tur boh nganggo langsung atanapi toko di kulkas pikeun pamakéan engké.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 15 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |