Aya sababaraha Kopi jumud resep kaluar aya na, hanjakalna, loba nu subpar dina budaya dinten ieu tina inuman kopi punjul. Naha anjeun bakal make kopi instan lamun aya espresso sarta kualitas kacang seger sabudeureun?
Éta pisan sababna naha Abdi senang geus datang di sakuliah resep ieu Stew Ellington urang. Ieu pérsi ningkat tina hiji inuman sarupa Kuring geus ngarasakeun sateuacan na Nyaan mikaresep pamakéan espresso na cacao nu hiji patandingan hebat jeung paling Bourbon nanaon.
Mun espresso seger nyaeta saluareun kamampuhan anjeun, anjeun tiasa ngagantikeun kopi biasa. Dina conto ieu, migunakeun 2 1/2 ounce di kopi nyandak leuwih boh espresso jeung cai dina resep handap. Kitu cenah, cup hade espresso bisa dijieun tanpa mesin badag, anu pot moka mangrupakeun alternatif hébat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Bourbon wiski
- 1/2 ounce poék
- creme de cacao
- 1 1/2 ons cai
- 1 ounce
- espresso (chilled)
- 1/4 ounce
- sirop basajan
- 2 dashes
- bitters jeruk
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé.
- Galur kana hiji kaca baheula ngeusi és.
- Garnish kalayan kacang kopi atanapi grounds.
(Resep ti 901 Cocktails Pohara Good)
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 178 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 10 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |