rotisserie resep babi loin ieu mangrupa tajongan kulon hébat. Nyiksikan sarta ngalayanan kalayan sayuran favorit anjeun grilled atawa tambahkeun ka tacos, stews, soups, sarta salads.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sakabéhna babi tenderloins , ngeunaan 1 1/2 pon (700 g)
- 2 cengkéh bawang bodas, ditumbuk
- 1 séndok (15 ml) minyak nabati
- 5 teaspoons (25 ml)
- bubuk cabe
- 1 1/2 teaspoons (7,5 ml) taneuh cumin
- 1/2 séndok (2,5 ml) bawang bubuk
- 1/2 séndok (2,5 ml) uyah
- 1/2 séndok (2,5 ml) cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Tempat tenderloins dina kantong plastik resealable. Ngagabungkeun bahan sésana jeung tuang kana kantong. Lambang tenderloins sagemblengna kalawan campuran. Ngégél kantong jeung refrigerate keur 2 ka 12 jam.
2. lajuning parentah grill pikeun nempatkeun tenderloins aman dina nyiduh ka. Hurungkeun rotisserie na grill roasts leuwih panas langsung pikeun 30 menit atawa nepi ka suhu internal nyaéta antara 155 nepi ka 160 derajat F / 70 derajat C.
3. Hayu sesa daging 8 nepi ka 10 menit saméméh slicing.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 473 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 175 mg |
| natrium | 469 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 61 g |