Babi barbecue Tradisional atanapi ditarik babi dilayanan ku saos di sisi. tabél ieu kombinasi Palasik cuka cider for haseum, gula coklat keur amis, tomat pikeun warna, jeung rawit keur panas.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir cuka cider apal
- 1/2 cangkir saos tomat
- 2 sendok mustard
- 2 sendok gula coklat
- 1 séndok cabe hideung
- 1 séndok uyah
- 1 séndok rawit
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan dina panci sarta simmer bari diaduk nepi ka gula larut.
2. Angkat ti panas sarta ngawula ka haneut. saos ieu kanggo urang pikeun nambahkeun mun babi ditarik lamun maranéhna keukeuh. Lamun nyieun payun waktu, toko dina plastik airtight atawa wadah kaca dina kulkas nepi ka 1 minggu. Anjeun bisa oge nyimpen di freezer pikeun sababaraha bulan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 10 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 41 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |