Gancang jeung gampang nanas Rum flambé ngajadikeun hiji finish elegan jeung lampu keur hidangan a, acan éta cukup basajan sangkan. Coba metoda ieu ngagunakeun Rum flavored atawa bungbuahan séjénna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir gula coklat
- 1 nanas seger leutik, ends dipangkas, kulitna peeled, cored, potong 6 keureut, sarta patted garing
- 1/4 cangkir mantega
- 1/4 cangkir Rum, warmed
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun gula coklat dina mangkok sop deet. Mencet unggal ring nanas kana gula coklat, palapis dua sisi.
- Panas mantega dina badag, skillet beurat kana panas sedeng-low. Nalika panas, tempat nanas keureut dina skillet dina lapisan tunggal. Masak pikeun 3 nepi ka 4 menit dugi nicely browned. Flip nu keureut jeung coklat di sisi séjén.
- Mindahkeun skillet tebih ti sumber panas, taliti tuang di warmed Rum , sarta ngahurungkeun sareng cocok panjang atanapi barbecue torek kana flambé. Balik deui ka panas sarta ngantep alkohol kaduruk pareum. Angkat ti panas sarta ngantep sésana pikeun 5 menit. (Gumantung kana ukuran nanas, Anjeun mungkin kudu ngalakukeun ieu dua skillets.)
- Keureut nanas bisa jadi dilayanan salaku nyaéta kalayan saos pan atawa salaku topping keur jajan pound atawa és krim .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 200 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 20 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |