Simmering iga di saos nambihan rasa kana husus Montréal ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 pon spareribs *
- asin:
- 1 1/2 cangkir gula coklat
- 1 1/2 cangkir cai
- 4 - 5 cengkéh bodas
- 4 1/2 sendok kecap lampu
- 1 1/2 séndok
- mustard garing
Kumaha Jieun Éta
1. Bawa pot ageung cai kulub. Motong iga eta. Nambah spareribs kana cai ngagolak, panutup, sarta ngidinan pikeun simmer pikeun 30 menit dugi lembut.
2. Sedengkeun spareribs anu simmering, gaul babarengan bahan saos (gula coklat, cai, cengkéh bawang bodas, kecap lampu na mustard garing).
3. Leupaskeun spareribs tina pot, sarta nyiksikan daging antara tulang. Mun anjeun resep, sisihkan kaldu daging babi ngagunakeun dina resep sejen.
Ngabersihan kaluar pot.
4. Tambahkeun bahan saos ka pot jeung mawa ka kulub a. Nambah spareribs, mawa deui kulub, sarta simmer pikeun 10 - 15 menit. Ngagaduhan 4 nepi ka 6.
* Resep Ieu pisan adaptable - anjeun ogé bisa migunakeun 2 atawa 4 pon of spareribs tur saluyukeun bahan lianna nu sasuai.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1060 |
| total Fat | 69 g |
| jenuh Fat | 25 g |
| jenuh Fat | 31 g |
| kolesterol | 274 mg |
| natrium | 967 mg |
| karbohidrat | 38 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 69 g |