Chili némpelkeun nambihan panas kana ieu aduk-ngagoreng jeung engkol Cina (disebut oge napa engkol atawa ku ngaranna Cina, Sui Choy) jeung bawang héjo.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound
- Cina engkol (disebut oge napa engkol atawa Sui Choy)
- 1 cengkeh bawang bodas badag
- 2 héjo bawang (spring bawang)
- 2 sendok minyak nabati (atawa minyak suuk, pikeun aduk-frying)
- 2 pikeun 3 teaspoons némpelkeun Chili (nurutkeun rasa)
- 1 séndok anggur béas Cina (atawa sherry garing atawa anggur bodas)
- 1/2 séndok téh uyah
- cai 1/4 gelas
- Gula 1 séndok
- kecap 1 ka 2 teaspoons: pilihan
- 1 séndok aci jagong (dicampur dina 4 teaspoons cai)
Kumaha Jieun Éta
- Bilas kol na pat garing. Leupaskeun daun sarta motong diagonally kana lembar 1 inci. Finely rendang bawang bodas. Bilas bawang héjo na potong tebih 1 inci.
- Panas katél jeung nambahan 2 sendok minyak. Lamun minyak nu aya panas, nambah némpelkeun Chili. Aduk-ngagoreng keur 30 detik, teras nambahan bawang bodas. Aduk-ngagoreng pikeun sababaraha detik dugi seungit, lajeng nambahkeun kol.
- Aduk-tumis kol keur 1 menit, splashing jeung anggur béas atawa sherry garing sarta aduk di uyah.
- Tambahkeun caina. Hurungkeun handap panas, nutupan, sarta simmer kol keur 3 menit.
- Hurungkeun panas deui sedeng luhur. Aduk gula jeung bawang héjo. Aduk dina kecap upami hoyong.
- Nyorong kol ka sisi katél nu. Méré aci jagong na cai campuran aduk gancang jeung nambahan eta di tengah, aduk gancang mun thicken. Cook sakeudeung nyampur sagalana babarengan. Ngawula ka panas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 149 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 177 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 4 g |