Liptauer nyaéta lemes, unripened kéju dijieun tina susu domba urang nu asalna ti Lipto dina naon ayeuna Liptov di Slowakia kalér. Kecap Liptauer geus jadi sinonim jeung sumebarna eta dijieun kalawan.
Romania Brindza, atanapi kombinasi curd garing atawa patani, pondok, ricotta atawa krim kéju sarta krim haseum bisa dipake di tempat Liptauer. Lamun teu bisa manggihan kéju curd garing, anjeun bisa jadi hoyong ngadamel kéju patani sorangan ti scratch.
Liptauer kéju sumebarna ieu ilaharna didahar minangka appetizer atanapi snack jeung roti poék Rye , radishes, endog keras asak, bawang héjo, lada héjo, sarta bir. Hungarians, Czechs, Austrians sarta sababaraha Scandinavians kabeh ngaku salaku sorangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 pound Liptauer (atawa brindza atanapi curd garing atawa kéju tani urang na STP)
- 4 ons / 1 iteuk unsalted mentega (softened)
- 1 séndok paprika Hungaria amis
- 1/2 séndok mustard disusun
- 1/2 siki séndok caraway (pounded)
- 1 bawang leutik (grated)
- 1/2 séndok némpelkeun teri
Kumaha Jieun Éta
- kéju tabung kana mangkok sedeng. Teuing di mentega. Tambahkeun sésana bahan, ngagabungkeun tuntas. Saluyukeun seasonings. Refrigerate sahanteuna 2 jam pikeun rasa ka nikah. Angkat ti kulkas 15 menit saméméh porsi.
- Variasi: Capers na chives bisa ditambahkeun jeung sieved kéju Pondok atawa krim kéju bisa dipaké dina tempat Liptauer, brindza atawa patani kéju. Mun rék ngahurungkeun ieu kana dip veggie, tambahkeun 1/3 cangkir krim haseum.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 179 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 58 mg |
| natrium | 34 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 9 g |